استودیو گلین رو بهتر بشناسید

ارزشمندترین دارایی های آتلیه عروس گلین، اعتمادیست که در شروع کار به ما دارید و همچنین لبخند رضایتی است که هنگام تحویل کار بر روی لب های شما عزیزان می نشیند. ما برای ثبت خاطره انگیز ترین روز زندگی شما عزیزان تدارکات فراوانی دیده ایم، آرزوی ما فراهم کردن دقایقی شاد و بدون استرس در مهم ترین روز زندگی تان است و کسب رضایت شما را بزرگترین وظیفه ی خود می دانیم..

استفاده از بروزترین و حرفه ای ترین تجهیزات و خدمات مناسب
استودیو گلین ضمن برخورداری از کیفیت و ارائه مناسبترین خدمات، مجهز به آتلیه عکاسی با محیطی آرام می باشد و با بهره مندی از تجهیزات کامل و به روز (دوربین های Full HD, 4K,، ابزارهای حرکتی اعم از کرین، رونین، اوسمو،کرین2 و هلی شات) درصدد خلق تصاویر زیبا و بیاد ماندنی برای تمامی افراد مخصوصا عروس خانم ها و آقا داماد های عزیز می باشد. این آتلیه با کادری مجرب (آقا و خانم) انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زمینه‌های عروس، اسپرت، فرمالیته، کودک و مدلینگ؛ مبتنی برسلیقه و نیاز شما را ارائه می دهد.
استودیو گلین با فراهم آوردن فضا های مختلف چه در داخل آتلیه عکاسی و چه در خارج از فضای آتلیه (باغ های عکاسی و فیلمبرداری، شمال، کویر و …) برای هر نوع سلیقه و هر نوع بودجه ای آماده ارائه خدمات می باشد.